Závodné stravovanie PRE JEDNOTLIVCOV, FIRMY A SPOLOČNOSTI

Zabezpečenie závodného stravovania zamestnávateľom pre svojich zamestnancov patrí v súčasnosti k prioritám v rámci sociálnej politiky jednotlivých firiem. Naša spoločnosť v tejto oblasti nadviazala úzku spoluprácu s mnohými významnými zamestnávateľmi v rámci Žiliny a jej okolia ako napríklad Stredoslovenská distribučná a.s., Donghee Slovakia, s.r.o., Mobis Slovakia s.r.o., Ross, s.r.o. Jednotliví stravníci si vyberajú jedlá z dennej ponuky pozostávajúcej z polievky a šiestich druhov jedál. Objednávanie sa realizuje dvoma spôsobmi:

  • prostredníctvom moderného elektronického systému priamo vo výdajni stravy
  • pre vlastníkov čipových kariet tiež prostredníctvom internetu

V našich prevádzkach

Hlavná prevádzka
Otvaracie hodiny počas pracovných dní
9:45 – 12:45
SLOVTREND s.r.o., Dolné Rudiny 8973/4, 01001 Žilina

Výdajňa jedla – Bytčická
Otvaracie hodiny počas pracovných dní
10:00 – 14:00
Bytčická 89, 01009 Žilina

Výdajňa jedla a bufet – Sevak
Otvaracie hodiny počas pracovných dní
7:30 – 14:00
Bôrická cesta 107, 01001 Žilina

Výdajňa jedla – Slovena
Otvaracie hodiny počas pracovných dní
10:00 – 13:00
Kysucka cesta 3,01001 Žilina

Vo výdajni vo Vašej spoločnosti

V prípade, že máte k dispozícii vlastné výdajné priestory, naša spoločnosť zabezpečí prípravu jedla vo svojej hlavnej prevádzke, jeho dovoz do Vašej spoločnosti a následne výdaj kvalifikovaným pracovníkom.

Vlastnoručne vyrábané produkty

Na základe dopytu našich spokojných zákazníkov sme rozšírili poskytované služby o ponuku vlastnoručne vyrábaných produktov určených na predaj. Pri ich výrobe používame kvalitné suroviny, ktoré naša zručná múčnarka spracováva podľa rokmi overenej tradičnej receptúry. Ponúkame vám:

Tieto výrobky si môžete objednať telefonicky alebo vo výdajni stravy minimálne deň vopred pred ich výdajom v rámci jedálneho lístka ( napríklad, ak je knedľa zaradená v jedálničku vo štvrtok, môžete si ju objednať najneskôr v stredu ). V rámci studenej kuchyne ponúkame na rodinné a firemné oslavy, stužkové alebo rauty obložené chlebíčky, ktoré je možné objednať telefonicky minimálne 2 dni pred ich dodaním.

Domáce knedle pripravené na pare

600 g / 1,20 €,   800 g / 1,50 €

Morávské koláče

50 g / 0,70 €,   100 g / 1,00 €

Osie hniezda

100 g / 1,00 €

Domáce parené buchty

300 g / 1,70 €

Dukátové buchty

250 g / 1,70 €

Rozvoz jedál

Prostredníctvom vlastného vozového parku rýchlo a efektívne doručíme denné menu k Vám domov alebo do firmy. Jedlo je balené v jednorazovom obale vhodnom na ohrev v mikrovlnnej rúre. Prijímame platbu v hotovosti alebo formou stravných lístkov. Čas doručenia je na základe dohody.